شرکت پیشگامان پارسه صنعت صبا

شرکت بازرگانی پیشگامان پارسه صنعت با پیشرو در واردات انواع باتری های خودرویی، لیتراکی و باتری های برق اضطراری یو پی اسی و مخابراتی می باشد.

با ما تماس بگیرید
  • آدرس: تهران، منطقه وردآورد، کیلومتر 18 جاده مخوص(کناره بزرگراه لشگری به سمت کرج، خیابان داروپخش، کوچه چهارم، پلاک 33 (درب زرد رنگ)
  • تلفن: 021-44980501 و 44980502-021 و 44980503-021
  • فاکس:0123
  • ایمیل: ppssbattery@gmail.com

انواع باتری های صنعتی را با تضمین کیفیت و قیمت درب کارخانه از ما بخواهید

021-44980501 و 44980502-021 و 44980503-021 و 09123864082

»

باتری خودرویی برند اسپیکو

جهت سفارش و یا گرفتن نمایندگی با ما تماس بگیرید 021-44980501 و 44980502-021 و 44980503-021 و 09123864082

»

پذیرش نمایندگی از سراسر کشور

021-44980501 و 44980502-021 و 44980503-021 و 09123864082

»
سیستم یو پی اس برای یونیت دندانپزشکی

سیستم یو پی اس برای یونیت دندانپزشکی

نویسنده : مدیر سایت 4 باتری بیمارستانی باتری UPS باتری یو پی اس

سیستم یو پی اس برای یونیت دندانپزشکی تمام تجهیزات و لوازم های برقی که شما در منزل و محل کار خود از آن ها استفاده می کنید نیاز به یک سیستم پشتیبان دارند تا در شرایط اضطراری همچون قطعی برق بتواند میزان برق مورد نیاز آن ها را فراهم کرده و مانع از بروز مشکلات ناشی از نوسانات برقی شود. یکی از تجهیزاتی که نیاز به این سیستم پشتیبان دارد یونیت های دندانپزشکی می باشند. که ما قصد داریم درباره سیستم یو پی اس برای یو نیت دندانپزشکی و خرید یو پی اس یونیت در این مقاله بیشتر با شما صحبت کنیم.


علل استفاده از ترانس ایزوله در یو پی‌ اس‌

علل استفاده از ترانس ایزوله در یو پی‌ اس‌

نویسنده : مدیر سایت 6 باتری UPS باتری یو پی اس

علل استفاده از ترانس ایزوله در یو پی‌ اس‌ برای اینکه بتوانید مشکلات مربوط به برق را در سیستم ها و تجهیزات برقی خود کاهش داده و بخوبی مدیریت کنید لازم است درباره ترانس ایزوله و علل استفاده از ترانس ایزوله در یو پی اس بیشتر بدانید.


نکات خرید آنلاین بهترین استابلایزر

نکات خرید آنلاین بهترین استابلایزر

نویسنده : مدیر سایت 7 باتری UPS باتری یو پی اس

نکات خرید آنلاین بهترین استابلایزر با شرایط این روزها که بخاطر شیوع ویروس کرونا بسیاری از کسب و کارها فعالیت های خود را بصورت آنلاین انجام میدهد شما نیز مجبور هستید که به جای خرید های سنتی از روش خرید آنلاین برای مایحتاج خود استفاده کنید. خرید استابلایزر که یک دستگاه برای تثبیت نگه داشتن انرژی برق می باشد این روزها کار چندان آسانی نیست، به همین خاطر تصمیم گرفته با ارائه این مقاله و در اختیار قرار دادن نکات خرید آنلاین بهترین استابلایزر به شما در این امر مهم کمک کند.


آیا در زمان قطعی برق لوازم خانگی شما هم آسیب می بینند

آیا در زمان قطعی برق لوازم خانگی شما هم آسیب می بینند

نویسنده : مدیر سایت 20 باتری UPS باتری یو پی اس

آیا در زمان قطعی برق لوازم خانگی شما هم آسیب می بینند یک سوال بسیار مهم که در این روزها ذهن ما را به خود مشغول کرده است این است که در زمان قطعی برق لوازم خانگی شما هم آسیب می بینند؟ این روزها که با قطعی برق مکرر مواجه هستیم بدون شک شما هم نگران لوازم و تجهیزات برقی خود که در منزل و محل کارتان از آن ها استفاده می کنید می باشید. یکی از لوازم هایی که آسیب دیدن آن ها به خاطر قطعی برق مکرر می تواند هزینه زیادی در بر داشته باشد لوازم خانگی هستند. به همین خاطر ما تصمیم گرفته ایم که در جهت کاهش این آسیب ها راه حل هایی ( خرید یو پی اس و استابلایزر) را به شما پیشنهاد دهیم تا با انجام آن ها بتوانید از لوازم خانگی و سایر لوازم برقی خود در برابر آسیب های احتمالی پیشگیری کنید.


کارکرد یو پی اس

کارکرد یو پی اس

نویسنده : مدیر سایت 20 باتری UPS باتری یو پی اس

کارکرد یو پی اس آیا تا به حال درباره کارکرد یو پی اس چیزی شنیده اید؟ اصلا برایتان سوال شده است که بدانید این دستگاه که انقدر درباره استفاده از آن در مقالات و نشریات مختلف صحبت شده است چکونه کار می کند؟ چه طور میتوان برای خرید یو پی اس مناسب اقدام کرد؟


استفاده از یو پی اس در کلینیک زیبایی

استفاده از یو پی اس در کلینیک زیبایی

نویسنده : مدیر سایت 19 باتری UPS باتری یو پی اس

استفاده از یو پی اس در کلینیک زیبایی برای اینکه بتوانید با کاربرد استفاده از یو پی اس در کلینیک زیبایی آشنا شوید باید ابتدا اطلاعات کاملی در مورد این محصول به دست آورید.


روش صحیح استفاده از یو پی اس

روش صحیح استفاده از یو پی اس

نویسنده : مدیر سایت 19 باتری UPS باتری یو پی اس

روش صحیح استفاده از یو پی اس یکی از دستگاه هایی که این روزها استفاده از آن لازم و ضروری می باشد تا وسایل و تجهیزات برقی در برابر نوسانات برقی ایمن شوند یو پی اس است. اما اینکه چطور از انواع یو پی اس استفاده کنید مسئله بسیار مهمی است که ما سعی کرده ایم در این مقاله بیشتر به روش صحیح استفاده از یو پی اس اشاره داشته باشیم.


ذخیره سازی برق

ذخیره سازی برق

نویسنده : مدیر سایت 22 باتری UPS باتری یو پی اس

ذخیره سازی برق این روزها که با قطعی برق و کمبود انرژی برق مواجه هستیم باید به دنبال راه های ذخیره سازی برق باشیم که هم بتوانیم در ذخیره سازی برق موفق شویم و هم بتواتیم تجهیزات و لوازم برقی که از آن ها استفاده می کنیم را به گونه ای مجهز و ایمن سازیم که در برابر قطعی برق و نوسانات برقی در امان باشند.


استابلایزر سه فاز

استابلایزر سه فاز

نویسنده : مدیر سایت 21 باتری UPS باتری یو پی اس

استابلایزر سه فاز یکی دیگر از سیستم هایی که به شما در شرایط حساس و قطعی برق کمک می کند تا تجهیزات برقی شمادچار نوسانات برقی نشوند stabilizer می باشد که انواع مختلفی با کاربردهای مختلف دارند. امروز می خواهیم باشما دوستان و همراهان درباره خرید استابلایزر و استابلایزر سه فاز صحبت کنیم و درباره کاربرد و استفاده آن برای شما بگوییم.


یو پی اس چگونه کار می کند

یو پی اس چگونه کار می کند

نویسنده : مدیر سایت 29 باتری UPS باتری یو پی اس

یو پی اس چگونه کار می کند بدون شک شما دوستان عزیزی که برای ایمن سازی سیستم ها و تجهیزات برقی خود از دستگاه هایی همچون یو پی اس استفاده می کنید برایتان این مسئله که آنها چطور کار می کنند دارای اهمیت زیادی می باشد. اما قبل از هر چیز برای اینکه با چگونگی کارکرد یو پی اس آشنا شوید ابندا باید اجزای آن را بشناسید.