انواع باتری های لیفتراکی را با تضمین کیفیت و قیمت درب کارخانه از ما بخواهید

021-44980501 و 44980502-021 و 44980503-021 و 09123864082

»

برای سفارش انواع باتری روی کلید سبز بزنید

021-44980501 و 44980502-021 و 44980503-021 و 09123864082

»

انواع باتری های لیفتراکی با قیمت درب کارخانه

021-44980501 و 44980502-021 و 44980503-021 و 09123864082

»
باتری‌های روی هوا

باتری‌های روی هوا

نویسنده : مدیر سایت 6 باتری خودرویی باتری صنعتی باتری لیفتراکی باتری مخابراتی باتری اسیدی باتری OPzS باتری خورشیدی باتری سولار باتری سیلد ساکن باتری UPS باتری یو پی اس باتری قلیایی باتری لیتیوم یونی باتری خشک باتری آب خور باتری اسید سربی باتری معدنی باتری قلمی لیتیومی

باتری‌های روی هوا باتری های روی هوا به دلیل چگالی انرژی بالا، سازگاری با محیط زیست، ایمنی و هزینه کم توجه زیادی را به خود جلب کرده اند. کاتد هوا یکی از گران‌ترین اجزای سلولی و عامل کلیدی در تعیین عملکرد باتری روی-هوا است. به عنوان سوخت، دسترسی اکسیژن به کاتد هوا توسط سطح انحلال و انتشار آن در الکترولیت تعیین می شود و الکتروکاتالیز در فصل مشترک سه فازی که کاتالیزور، الکترولیت و اکسیژن به هم می رسند، اتفاق می افتد. به حداکثر رساندن عملکرد کاتدهای هوا با طراحی منطقی ساختار کاتالیست از اهمیت قابل توجهی برخوردار است. تا به امروز، الکتروکاتالیست‌های مختلفی با واکنش کاهش اکسیژن و فعالیت تکامل اکسیژن¬ ساخته شده‌اند، از جمله کربن دوپ شده با هترواتم، نیتریدها/اکسیدها/سولفیدهای فلزات واسطه، اکسیدهای پروسکایت، و غیره. محققان بیشتر تلاش می‌کنند تا الکتروکاتالیست‌ها را در باتری های روی-هوا به کار ببرند. هدف این بررسی، درک بهتر کاتدهای هوا و ارائه رهنمودهایی برای محققان برای طراحی و ساخت کاتدهای با کارایی بالا و استفاده آسان برای باتری‌های روی- هوا است.


آینده تحقیقات در زمینه باتری سیلیکونی چیست

آینده تحقیقات در زمینه باتری سیلیکونی چیست

نویسنده : مدیر سایت 8 باتری خودرویی باتری صنعتی باتری لیفتراکی باتری مخابراتی باتری اسیدی باتری OPzS باتری خورشیدی باتری برق اضطراری باتری سیلد ساکن باتری UPS باتری یو پی اس باتری قلیایی باتری لیتیوم یونی باتری خشک باتری آب خور باتری اسید سربی باتری معدنی باتری قلمی لیتیومی باتری روشنایی اضطراری

آینده تحقیقات در زمینه باتری سیلیکونی چیست باتری سیلیکونی نوعی باتری لیتیوم یونی است که از آند مبتنی بر سیلیکون و یون‌های لیتیوم به عنوان حامل شارژ استفاده می‌کند. این باتری دارای چندین مزیت نسبت به انواع دیگر باتری‌ها از جمله چگالی انرژی، ایمنی و هزینه است. با این حال، در درجه اول به دلیل هزینه بالای آن، هنوز به طور گسترده مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.


سیستم مدیریت باتری-BMS

سیستم مدیریت باتری-BMS

نویسنده : مدیر سایت 11 باتری خودرویی باتری صنعتی باتری لیفتراکی باتری مخابراتی باتری اسیدی باتری OPzS باتری خورشیدی باتری سولار باتری سیلد ساکن باتری UPS باتری یو پی اس باتری قلیایی باتری لیتیوم یونی باتری خشک باتری آب خور باتری اسید سربی باتری معدنی باتری قلمی لیتیومی باتری روشنایی اضطراری

سیستم مدیریت باتری یا همان Battery Management System (BMS) برای افراد مختلف معنای متفاوتی دارد، برای برخی این فقط مانیتورینگ باتری یعنی بررسی پارامترهای عملیاتی کلیدی در طول شارژ و دشارژ، مانند ولتاژ و جریان و دمای داخلی و محیط باتری است. مدارهای مانیتورینگ معمولاً ورودی‌هایی را برای دستگاه‌های حفاظتی فراهم می‌کنند که در صورت خارج شدن هر یک از پارامترها از حد مجاز، آلارم ایجاد می‌کنند یا باتری را از شارژر جدا می‌کنند. سیستم های مدیریت باتری نه تنها نظارت و محافظت از باتری را در بر می گیرند، بلکه شامل روش هایی برای آماده نگه داشتن آن برای ارائه توان کامل در صورت نیاز و روش هایی برای افزایش عمر آن می شوند. این شامل همه چیز از کنترل جریان شارژ تا تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده است. برای مهندسین خودرو، سیستم مدیریت باتری جزء یک سیستم مدیریت انرژی با عملکرد بسیار پیچیده‌تر است و باید با سایر سیستم‌های روی برد مانند مدیریت موتور، کنترل‌های آب و هوا، ارتباطات و سیستم‌های ایمنی ارتباط برقرار کند.


باتری در برابر ابرخازن

باتری در برابر ابرخازن

نویسنده : مدیر سایت 45 باتری خودرویی باتری صنعتی باتری لیفتراکی باتری مخابراتی باتری اسیدی باتری سیلد ساکن باتری UPS باتری یو پی اس باتری اسید سربی

باتری در برابر ابرخازن امروزه، باتری ها و ابرخازن ها به عنوان سیستم های ذخیره ساز انرژی الکتروشیمیایی به دلیل کمبود سوخت های فسیلی و تقاضای روز افزون برای مصرف انرژی در جهان به شدت مورد توجه کشورهای مختلف به خصوص کشورهای پیشرفته قرار گرفته اند.


فناوری بازیابی لیتیوم از آب نمک‌های زمین گرمایی

فناوری بازیابی لیتیوم از آب نمک‌های زمین گرمایی

نویسنده : مدیر سایت 10 باتری قلیایی باتری لیتیوم یونی باتری قلمی لیتیومی

فناوری بازیابی لیتیوم از آب نمک‌های زمین گرمایی لیتیوم جزء اصلی باتری‌های با چگالی انرژی بالا است. لیتیوم در سه نوع ذخایر اصلی یافت می‌شود: آب‌های زیرسطحی شور، رس‌های دگرسان‌شده از نظر هیدروترمال و پگماتیت‌ها. منابع تجاری اولیه لیتیوم، ذخایر سنگ سخت در استرالیا و چین و ذخایر آب نمک در آرژانتین، شیلی و چین هستند. ذخایر آب نمک بین 50 تا 75 درصد از تولید لیتیوم جهان را تشکیل می‌دهد. تنها تولید لیتیوم فعلی در ایالات متحده از عملیات آب نمک در نوادا گزارش شده است. عملیات آب نمک لیتیوم تقریباً 2200 تن کربنات لیتیوم در سال 2020 تولید کرد که تقریباً 20 درصد مصرف داخلی سالانه را نشان می‌دهد. به عنوان بخشی از مطالعه ژئوویژن وزارت انرژی ایالات متحده، داده های ژئوشیمی از تعدادی منابع منتشر شده و منتشر نشده، از جمله سازمان زمین شناسی ایالات متحده گردآوری شده است، که نمونه‌هایی از بیش از 2000 چاه زمین گرمایی و چشمه‌های آب گرم را نشان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. از این نمونه‌ها، تقریباً 1200 نمونه غلظت لیتیوم را گزارش کرده‌اند. بیش از 900 نمونه دارای غلظت لیتیوم کمتر از ppm 1 و تنها 35 نمونه دارای غلظت لیتیوم بیشتر از ppm 20 بودند. همچنین بررسی گسترده‌ای از غلظت لیتیوم آب نمک مرتبط با سیستم‌های زمین گرمایی در سراسر اروپا انجام شده است که شش سیستم با غلظت لیتیوم بیشتر از ppm 90 شناسایی شد. ارزیابی‌ها همچنین در ژاپن و نیوزلند نیز ادامه دارد.


معرفی باتریهای لیتیوم-یون فاقد کبالت

معرفی باتریهای لیتیوم-یون فاقد کبالت

نویسنده : مدیر سایت 12 باتری قلیایی باتری لیتیوم یونی باتری قلمی لیتیومی

معرفی باتریهای لیتیوم-یون فاقد کبالت پس از کشف LiCoO2 (LCO) به عنوان کاتد باتری‌های لیتیومی در دهه 1980، این اکسیدهای لایه‌ای باتری‌های لیتیوم یونی (LIBs) را قادر ساختند تا دستگاه‌های الکترونیکی قابل حمل را تغذیه کنند که جرقه انقلاب دیجیتال قرن بیست و یکم را رقم زد. از آن زمان، LiNixMnyCozO2 (NMC) و LiNixCoyAlzO2 (NCA) به عنوان کاتدهای پیشرو برای‌LIB ها در کاربرد وسایل نقلیه الکتریکی (EV) ظاهر شدند و به اجزای حیاتی در مبارزه با گرمایش جهانی تبدیل شدند. از آنجا که کاتدها جزء مهمی هستند که تا حد زیادی چگالی انرژی و 40 تا 50 درصد از کل هزینه سلول را در‌LIB ها تعیین می‌کنند، در نظر گرفتن دقیق عملکرد و هزینه مواد آنها در عملکرد نهایی باتری و حفظ پذیرش EV بسیار مهم است.


باتری‌های لیتیوم سولفور چقدر با تجاری سازی فاصله دارند

باتری‌های لیتیوم سولفور چقدر با تجاری سازی فاصله دارند

نویسنده : مدیر سایت 10 باتری لیتیوم یونی باتری قلمی لیتیومی

باتری‌های لیتیوم سولفور چقدر با تجاری سازی فاصله دارند با افزایش تقاضا برای انرژی سبز، توسعه باتری‌هایی با چگالی انرژی بالا از اهمیت بالایی برخوردار است. باتری‌های لیتیوم سولفور از سال ۲۰۰۹ توجه بسیاری را در دانشگاه و صنعت به خود جلب کرده‌اند. این باتری‌ها در تحقیقات دانشگاهی پیشرفت‌های قابل توجهی را در بهبود ظرفیت ویژه، سرعت پذیری و عملکرد نشان داده‌اند. ولی زمانی که این استراتژی‌ها به تولید انبوه می‌رسند، عملکرد بسیار متفاوتی را نشان می‌دهند که بیان‌کننده تفاوت قابل‌توجهی بین تحقیقات دانشگاهی و تولید صنعتی است. در این بررسی کوتاه، شکاف بین تحقیقات دانشگاهی و تجاری سازی به تفصیل مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرد.


پیشرفتهای اخیر در الکترولیت‌های شبه جامد و جامد برای باتری‌های لیتیوم-گوگرد

پیشرفتهای اخیر در الکترولیت‌های شبه جامد و جامد برای باتری‌های لیتیوم-گوگرد

نویسنده : مدیر سایت 12 باتری لیتیوم یونی باتری قلمی لیتیومی

پیشرفتهای اخیر در الکترولیت‌های شبه جامد و جامد برای باتری‌های لیتیوم-گوگرد باتری‌های لیتیوم-گوگرد به دلیل ظرفیت تئوری بالاتر، مقرون‌به‌صرفه بودن و سازگاری با محیط‌زیست بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند. با این وجود، تحقق تجاری باتری‌های لیتیوم-گوگرد با موانع مهمی مانند تغییر حجم قابل توجه کاتدهای گوگرد در فرآیندهای ورود و خروج لیتیوم، اثرات شاتل غیرقابل کنترل پلی سولفیدها و مسئله دندریت لیتیوم مواجه است. بر این اساس، باتری لیتیوم-گوگرد مبتنی بر الکترولیت‌های حالت جامد برای کاهش مشکلات گفته شده توسعه داده شد. هدف این مقاله ارائه یک مرور کلی از پیشرفت‌های اخیر باتری‌های لیتیوم-گوگرد حالت جامد با انواع مختلف الکترولیت‌های حالت جامد است که عمدتاً شامل سه جنبه است: اصول و وضعیت فعلی باتری‌های لیتیوم-گوگرد و چندین الکترولیت حالت جامد پذیرفته شده شامل الکترولیت پلیمری، الکترولیت جامد معدنی و الکترولیت هیبریدی. علاوه بر این، چشم انداز آینده برای باتری‌های لیتیوم-گوگرد حالت جامد ارائه می‌شود.


باطری لیفتراک برقی

باطری لیفتراک برقی

نویسنده : مدیر سایت 24 باتری صنعتی باتری PzS باتری لیفتراکی باتری PzB

باطری لیفتراک برقی با پیشرفت روز افزون علم و فن آوری و به کارگیری نوین ترین شیوه های طراحی و ساخت، استفاده از تجهیزات جدید نیز در صنعت انبارداری بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. این بذل توجه به این سبب است که استفاده از ابزار های نوین موجب افزایش بهره وری و بازدهی بالا تر و نیز سازگاری بیشتر ماشین با محیط های انسانی و زیستی می شود.


چگونه از باطری لیفتراک نگهداری کنیم

چگونه از باطری لیفتراک نگهداری کنیم

نویسنده : مدیر سایت 22 باتری صنعتی باتری PzS باتری لیفتراکی باتری PzB

چگونه از باطری لیفتراک نگهداری کنیم هر وسیله و ابزاری که ساخته دست بشر است ناگریز از مستهلک شدن و فرسوده شدن نیست، اما در جریان این فرآیند می توان با رعایت اصول و قوانینی عمر این تجهیزات انسان ساخت را افزایش داد. در مورد دستگاه لیفتراک که در شمول ادوات ساخت بشر است و به خصوص اجزا بسیار ارزشمند نظیر باطری لیفتراک در لیفتراک های برقی نیز این قاعده حکم فرماست اما با استفاده از نکات مفیدی می توان این قطعه با ارزش و قلب تپنده تجهیزات برقی را حفظ و موجبات افزایش طول عمر مفید آن شد.